Zabieg lipolizy iniekcyjnej Warszawa

Wiele osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – pragnie osiągnąć zdrową, estetyczną i satysfakcjonującą sylwetkę. Niestety nierzadko zdarza się jednak, że mimo odpowiednio dobranej diety i aktywności fizycznej tkanka tłuszczowa w niektórych miejscach wydaje się być oporna na redukcję. Skuteczną odpowiedzią na tego rodzaju problem jest profesjonalny zabieg lipolizy iniekcyjnej.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej Warszawa – na czym polega kuracja?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest w pełni nieinwazyjny i polega na trwałym usuwaniu uciążliwych nadmiarów tkanki tłuszczowej za pomocą iniekcji środka zwanego fosfatydylocholiną. Jest to związek organiczny naturalnie występujący w błonach komórkowych. Fosfatydylocholina posiada właściwości lipotroficzne, dzięki czemu jest w stanie niwelować tkanki tłuszczowe w organizmie. Zastrzyki z fosfatydylocholiny powodują rozpuszczanie się tkanek tłuszczowych, które następnie rozkładane są w wątrobie oraz usuwane z organizmu.

Najważniejsze zalety zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Ogromną zaletą lipolizy iniekcyjnej jest fakt, że nie powoduje on efektu jo-jo, tak często spotykanego przy różnego rodzaju kuracjach odchudzających i dietach. Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest wyjątkowo bezpieczny i pozwala na osiągnięcie wymarzonego wyglądu i pięknej sylwetki. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem stosowanym nie tylko na ciało, ale i na twarz. Co więcej, oprócz pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii pozwala ona także poprawić wygląd oraz kondycję skóry, zwiększając jej elastyczność i napięcie.

Jakie efekty daje zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej w Warszawie wykonują doświadczeni specjaliści z kliniki Alana Dąbrowskiego. Za pomocą profesjonalnej kuracji możliwe jest pozbycie się:

  • boczków i zaokrąglenia na brzuchu,
  • nadmiaru tkanki tłuszczowej na ramionach i kolanach,
  • tkanki tłuszczowej na wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud,
  • podwójnego podbródka,
  • nadmiaru tłuszczu na policzkach oraz w workach pod oczami.

Gdzie wykonać zabieg lipolizy iniekcyjnej? Warszawa

Osoby, którym zależy na zdrowym i pięknym wyglądzie, determinowanym szczupłą sylwetką powinny zdecydować się na wykonanie zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Warszawa jest jednym z miast, w którym możliwe jest wykonanie tego zabiegu w sposób profesjonalny, w nowoczesnej, świetnie wyposażonej klinice z doświadczoną kadrą specjalistów.