Zabieg Falami radiowymi

Zabieg z wykorzystaniem fali radiowej jest jedną z najnowszych niechirurgicznych technik służących utrzymaniu młodego wyglądu. System wykorzystywany w zabiegu z falami radiowymi oparty jest na zastosowaniu energii o częstotliwości fal radiowych (RF). Energia RF delikatnie ogrzewa i przebudowuje tkanki miękkie znajdujące się pod skórą. Prowadzi to do kurczenia się i napinania włókien kolagenowych. Zabieg jest bardzo przyjemny i nie wiąże się z naruszeniem ciągłości naskórka. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie akceptują lub źle tolerują zabiegi wykorzystujące igłę i wkłucia.

Zabieg fal radiowych może być stosowany w regeneracji
i rewitalizacji skóry twarzy, w tym w przypadku:

Z

zwiotczałej skóry na podbródku

Z

fałdów nosowo-wargowych

Z

zmarszczek wokół ust

Z

zmarszczek lub fałdów między brwiami

Z

linii czołowych

Z

nadmiaru skóry na górnej powiece

Z

„kurzych łapek”

Z

zmęczonego, smutnego wyrazu twarzy

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest zupełnie bezbolesny, klient odczuwa delikatne ciepło podczas całego zabiegu. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona. Zaczerwienienie ustępuje w zależności od rodzaju i stanu skóry od kliku godzin do dwóch dni.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zabieg fal radiowych wymaga serii zabiegów 2, 3 wizyt w odstępach 30-dniowych. Według badań naukowych efekty po serii zabiegów utrzymują się od 6 do 18 miesięcy.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...