Zabieg zamykania naczynek Warszawa

Rozszerzone, zaczerwienione naczynka, popularnie nazywane pajączkami naczyniowymi, najczęściej pojawiające się na twarzy i nogach, to uciążliwy problem, z którym boryka się wiele osób. Niedoskonałości te negatywnie wpływają nie tylko na estetykę skóry, ale także na samopoczucie i komfort psychiczny.

Co na nieestetyczne naczynka? Zabieg zamykania naczynek w Warszawie

Zabieg zamykania naczynek w Warszawie jest skuteczną, nieinwazyjną kuracją, której efekty widoczne są już po pierwszej kuracji. Co więcej, dzięki użyciu innowacyjnych technik, rekonwalescencja po wykonaniu zabiegu zamykania naczynek jest krótka i nieuciążliwa.

Zabieg zamykania naczynek Warszawa – jak to działa?

Zabieg zamykania naczynek umożliwia pozbycie się niechcianych niedoskonałości za pomocą naświetlania wybranych miejsc promieniami lasera. Użyty podczas zabiegu laser pochłaniany jest przez zawartą w krwi hemoglobinę, co powoduje jej podgrzanie. To z kolei determinuje obkurczanie się ścianek naczynia krwionośnego, a w rezultacie jego zamknięcie. Jedną z najważniejszych zalet kuracji jest fakt, że naczynko naświetlone kilkakrotnie podczas serii zabiegów pozostaje trwale zamknięte.

Gdzie wykonać zabieg zamykania naczynek? Warszawa

Decydując się na wykonanie zabiegu zamykania naczynek, warto wybrać profesjonalną, nowoczesną klinikę, w której na co dzień pracują doświadczeni specjaliści, eksperci w swoim fachu. Takim miejscem jest Alan Dąbrowski Clinic, gdzie do każdego pacjenta podchodzi się indywidualnie i ze stuprocentowym zaangażowaniem. Co więcej, specjaliści z tej szanowanej kliniki jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzają szczegółowy wywiad, mający na celu poznanie specyfiki problemu każdego z pacjentów. Daje to gwarancję pełnej skuteczności, bezpieczeństwa oraz satysfakcji z wykonanego zabiegu zamykania naczynek. Warszawa jest jednym z czterech miast, w którym znajduje się nowoczesna i doskonale wyposażona klinika, w której możliwe jest poddanie się tej efektywnej kuracji.