Korekta płci

Współczesne czasy pozwalają nam spojrzeć głębiej w nasze potrzeby, głębiej w naszą duszę. Mamy czas i przestrzeń, by odpowiedzieć na pytanie: „kim jestem?”. Czy moja osobowość znajduję się w odpowiednim ciele? Współczesna medycyna pozwala nam dopasować ciało do ducha zaklętego w jego wnętrzu. Nasi specjaliści jako pierwsi w atmosferze wycofania z oceny oraz z ogromnym szacunkiem i wrażliwością wprowadzili na rynek polski pojęcie feminizacji i maskulinizacji twarzy, promując i edukując w tym temacie rynek estetyczny w magazynach naukowych i popularnych. Uczyliśmy rynek zrozumienia i wdrażaliśmy techniki oparte nie tylko na klasycznych kanonach piękna, ale i bezpiecznych rozwiązaniach. Dziś możemy zaprosić Państwa do naszej kliniki i z odpowiednią wrażliwością zatroszczyć się o Państwa potrzeby.

W ramach korekty płci oferujemy:

Z

feminizację twarzy dla osób, które potrzebują nadać męskiej twarzy formę twarzy żeńkiej

Z

maskulinizację twarzy nadającą kobiecej twarzy cechy twarzy męskiej

Posiadamy w naszym zespole także psychologa klinicznego, który jest jednocześnie biegłym sądowym. To specjalista, który pomoże przejść przez proces korekty płci, a także – po odpowiednich badaniach – wystawi pełną dokumentacje na potrzeby czynności prawnych.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...