Laserowe usuwanie tatuażu

Zabieg laserowego usuwania tatuażu jest dla osób, które pragną usunąć stary lub nieudany tatuaż czy makijaż permanentny. Zabieg laserowej redukcji intensywności tatuażu to często konieczność, jeśli chcemy wykonać cover innym, nowym tatuażem. Tatuaż i makijaż permanentny można usunąć w bezpieczny i skuteczny sposób – przy pomocy zabiegu laserem neodymowo-yagowym. Nowoczesne laserowe usuwanie tatuażu pozwala pozbyć się tych niechcianych tatuaży – również tych kolorowych i tych zrobionych na dużym obszarze ciała. Dzięki naszym zabiegom laserowym usuwania tatuażu możliwe jest usuwanie tatuażu bez śladu.

Wskazania do zabiegu:

Z

potrzeba usunięcia tatuażu

Z

stary rozlany tatuaż

Z

redukcja nasycenia koloru przed wykonaniem coveru

Z

imię byłej partnerki, byłego partnera

Czy zabieg laserowego usuwania tatuażu jest bolesny?

Odczucie bólu podczas zabiegu zależą od progu bólowego Pacjenta. Aby zminimalizować nieprzyjemne doznania, podczas zabiegu znieczulamy skórę kremem znieczulającym. Dodatkowo wykorzystujemy specjalny system chłodzący.

Ile trwa rekonwalescencja?

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Przebieg zabiegu:

Konsultacja wstepna

Podczas pierwszego spotkania kosmetolog, w trakcie wywiadu z klientem, wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania klienta względem rezultatów, informuje, ile będzie w przybliżeniu trwał okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

Pierwszy zabieg

Wiązka lasera, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą (barwnik tatuażu, bliznę czy znamię), zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę barwnika na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Impulsy lasera wnikają też do głębokiej warstwy skóry i tam stymulują komórki odpowiedzialne za produkcję włókien kolagenowych. Skóra zagęszcza się i zyskuje na sprężystości, co wywołuje efekt liftingujący.

Konsultacja finalna

Zabieg usuwania tatuażu umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia. Rozmowa kosmetologa z klientem podsumowująca działania terapeutyczne będzie głównie dotyczyć profilaktyki niechcianych efektów i pielęgnacji skóry.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...