Zabieg z kwasem hialuronowym

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego tak zwany soft lifting. Kwas hialuronowy podany do skóry stosuje się w przypadku potrzeby wypłycenia linii mimicznych i zmarszczek, podniesienia owalu twarzy, wymodelowania konturu twarzy i kości policzkowych. Zabieg kwasem hialuronowym możemy także zastosować w przypadku potrzeby korekty grzbietu nosa i niwelowania garbka. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego świetnie redukuje także dolinę łez i cienie pod oczami.

Alan Dąbrowski od 2015 roku szkoli lekarzy i kosmetologów z zakresu wypełniania tkanek miękkich kwasem hialuronowym, doświadczenie to pozwoliło nam w klinice wybrać tylko najbezpieczniejsze techniki i preparaty zabiegowe. Alan Dąbrowski jest akredytowanym trenerem beauty ITEC, brytyjskiej organizacji zrzeszającej najlepszych zabiegowców. Nie jesteśmy związani z żadnymi lokalnymi organizacjami i towarzystwami, dzięki czemu jesteśmy wolni od polityki marketingowej i zobowiązań lokalnych towarzystw względem koncernów, co oznacza, że możemy wybrać tylko te produkty, które w danym momencie są dla Ciebie najlepsze.

Zabieg kwasu hialuronowego w Alan Dąbrowski Clinic wykonywany jest tylko na najwyższej jakości produktach zatwierdzonych przez FDA (amerykańskiej Food and Drug Administration) z ważnymi certyfikatami CE.

Każdy zabieg kwasu hialuronowego w Alan Dąbrowski Clinic poprzedzony jest rozmową-konsultacją, podczas której rozważamy najlepsze rozwiązanie dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wskazania do zabiegu kwasu hialuronowego:

Z

Zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie

Z

Zwiotczała skóra na dłoniach

Z

Niezadowalający kształt podbródka i linia żuchwy

Z

Niezadowalający kształt ust

Z

Opadające policzki i wiotczejący kontur ust

Z

Bruzdy nosowo-wargowe, wyrazista dolina łez.

Z

Objawy zaniku tkanki, czyli tzw. lipoatrofia jarzmowa

Z

Nienaturalnie szczupła twarz, zbyt ostre rysy

Z

Usta pozbawione prawidłowego kolorytu

Z

Nierówne wargi ust

Z

Oznaki starzenia ust

Przebieg zabiegu:

Konsultacja wstępna – analiza i określenie celu zabiegowego, rozważenie wskazań i przeciwskazań do zabiegu kwasu hialuronowego.

Pierwsza wizyta – zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa 15–45 minut, zależy od obszaru. Już po pierwszym wypełnieniu widoczne są efekty wymodelowania twarzy, odmłodzenia wyglądu, wypełnienia ust, redukcji wszelkich oznak starzenia się skóry.

Czy zabieg kwasu hialuronowego jest bolesny?

Dolegliwości te są niewielkie, jednak miejsce zabiegowe znieczulamy za pomocą specjalnego kremu znieczulającego, który niweluje dolegliwości bólowe.

Ile trwa rekonwalescencja po zabiegu kwasu hialuronowego?

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zaraz po nim klient może skupić się w pełni na swoich dalszych planach.

Przeciwwskazania do zabiegu kwasu hialuronowego:

Z

Zabiegu wypełniania zmarszczek i powiększania ust kwasem hialuronowym nie można wykonywać w okresie ciąży i karmienia piersią, podczas miesiączki bądź u osób zażywających aspirynę i leki przeciwzapalne.

Z

Z zabiegu wyklucza także epilepsja, porfiria, alergia, nowotwory, infekcje skórne, choroby autoimmunologiczne, nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...