Urologia Estetyczna, Ginekologia Estetyczna

Urologia to dział medycyny zajmujący się chorobami układu moczowo-płciowego u mężczyzn. Dąży do tego, aby na przykład poprawić jakość życia erotycznego, zwiększyć płodność i wyeliminować zaburzenia funkcji układu płciowego i jego stany zapalne. W połączeniu z chirurgią plastyczną narządów płciowych urologia i andrologia mogą dać pacjentom komfort psychiczny i poprawić zadowolenie z wyglądu narządów płciowych i wreszcie – podnieść pewność siebie u tych mężczyzn, którzy poddadzą się zabiegom.

Urologia Estetyczna i Ginekologia Estetyczna to dział, który skupia się na poprawie wyglądu narządów płciowych u kobiet i mężczyzn. Nasz lekarz Krzysztof Kwela posiada specjalizację zarówno z urologii, jak i chirurgii, dzięki czemu zabiegi w jego wykonaniu są niezwykle bezpieczne i mają satysfakcjonujący efekt.

W ramach urologii estetycznej i ginekologii estetycznej
świadczymy usługi:

Konsultacja z zakresu urologii klinicznej (choroby układu moczowo-płciowego kobiet i mężczyzn, w tym także farmakoterapia i zabiegi przeciw nietrzymaniu moczu, problemom ze wzwodem i przewlekłym stanom zapalnym).

Zabiegi dla Pań w ramach ginekologii estetycznej:

Z

ostrzykiwanie punktu G osoczem bogatopłytkowym

Z

odmładzanie warg sromowych mezoterapią

Z

plastyka warg sromowych

Z

leczenie nietrzymania moczu

W ramach urologii estetycznej dla Panów oferujemy:

Z

powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Z

liposukcja wzgórka łonowego

Z

obrzezanie

Z

operacja stulejki

Z

plastyka wędzidełka prącia

Z

usunięcie grudek perlistych

Z

odmłodzenie prącia osoczem bogatopłytkowym

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...