Zabieg zamykania naczynek

Zabieg zamykania naczynek w Alan dąbrowski Clinic wykonujemy kilkoma metodami, w zależności od wskazań klinicznych. Zmiany naczyniowe mogą przybierać różną postać, od rumienia na twarzy, zmian rubinowych, naczyniaków aż po trądzik różowaty, nieestetyczne plamy czy przebarwienia. Wszystkie te problemy mogą wpływać znacząco na jakość życia, stając się powodem obniżenia samooceny, zawstydzenia. Stanowią ogromny problem i stygmatyzują osoby nań cierpiące. Alan Dąbrowski Clinic, poza leczeniem farmakologicznym u naszych dermatologów klinicznych, oferuje także zabieg zamykania naczynek laserem IPL+RF najnowszej generacji, który nie tylko zmniejsza równomiernie rumień, ale także usuwa dolegliwości związane z pieczeniem czy szczypaniem występujących u osób nań cierpiących.

Zabieg zamykania naczyń wykonujemy nowoczesnym i skutecznym laserem służącym leczeniu zmian naczyniowych takich jak: rumień, naczynka, trądzik różowaty, zmiany rubinowe czy znamiona naczyniowe. Terapia przeprowadzona przy pomocy IPL+RF jest najbezpieczniejszym, najszybszym i najskuteczniejszym sposobem walki z niepożądanymi zmianami w obrębie naczynek.

Mocne strony zabiegu zabiegu zamykania naczyń:

Z
mała inwazyjność zabiegu
Z
duża skuteczność – całkowite usunięcie zmian naczyniowych
Z
bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu głowicy chłodzącej
Z
laser działa jedynie na poddawane zabiegowi zmiany, pozostawiając okoliczne tkanki w nienaruszonym stanie
Z
szybka terapia – od jednego do kilku zabiegów w odstępie 3–4 tygodni.
Z
brak konieczności podania znieczulenia

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga podania znieczulenia. Urządzenie wyposażone jest w głowicę chłodzącą. Pacjent może odczuwać delikatne szczypanie i ciepło.

Ile trwa rekonwalescencja?

Po zakończeniu zabiegu usuwania naczyniaków czy innych zmian naczyniowych możliwe jest wystąpienie u pacjenta lekkiego obrzęknięcia i zaczerwienienia skóry, które utrzymuje się maksymalnie do kilku dni.

Przebieg zabiegu zamykania naczynek:

Konsultacja wstępna z kosmetologiem – omówienie oczekiwań i celu terapii, omówienie wskazań i przeciwwskazań do zabiegu oraz możliwych realnych rezultatów. (Możliwa jest wymagana konsultacja dermatologiczna.)

Zabieg – kosmetolog, po wykluczeniu przeciwwskazań i po kwalifikacji do zabiegu, uzyskuje zgodę na zabieg. Zabieg wykonywany jest po wybraniu najlepszych dla klienta parametrów. Po zabiegu klient naświetlany jest lampą led łagodzącą skóre po zabiegu

Wizyta kontrolna – omówienie efektów, kontynuacja terapii.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...