Zabieg karboksyterapii

Karboksyterapia, czyli regeneracji dwutlenkiem węgla, to zabieg z kosmetologii estetycznej, który przy wyjątkowo niskiej inwazyjności, szybkości wykonania i wysokiej efektywności, charakteryzuje się bardzo szerokim spektrum zastosowania – od usuwania rozstępów, po poprawę kondycji włosów. Dwutlenek węgla podany zostaje podskórnie, silnie rozszerza naczynia krwionośne oraz stymuluje powstawanie nowych naczyń. Zwiększona przepustowość naczyń po zabiegu karboksyterapiii jest tożsama z ich intensywniejszą pracą, a co za tym idzie, przyspieszeniem i zwiększeniem efektywności wszystkich procesów regeneracyjnych zachodzących w skórze. Karboksyterapia, czyli terapia CO2, znajduje zastosowanie w ogromnej liczbie wskazań – od skutecznego stymulowania procesów odmładzających i odświeżających skórę, poprzez leczenie rozstępów, cellulitu i blizn, aż po leczenie łysienia czy zaburzeń krążenia.

Wskazania do zabiegu:

Z

regeneracja, redukcja tkanki tłuszczowej, leczenie blizn (twarz, szyja, dekolt, skóra głowy)

Z

redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, usuwanie blizn i rozstępów (ramiona, brzuch, boczki, uda, pośladki, łydki, obszary intymne)

Przeciwwskazania:

Z

ciąża

Z

ostra niewydolność płuc i serca

Z

epilepsja

Z

nowotwory

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg karboksyterapii nie jest bardzo bolesny, jednakże wstrzykiwaniu gazu może towarzyszyć delikatne uczucie dyskomfortu związane z rozpieraniem gazu wewnątrz tkanek.

Ile trwa rekonwalescencja?

Karboksyterapia nie wymaga okresu rekonwalescencji i klient od razu może wrócić do normalnych czynności.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...