Alan Dąbrowski Clinic

Pracownia estetyczna założona przez Alana Dąbrowskiego. Pracownia, w której w atmosferze pełnego zrozumienia i zaufania, w profesjonalny i bezpieczny sposób, zatroszczymy się o Twój wizerunek zewnętrzny. Alan Dąbrowski to międzynarodowy trener kosmetologii estetycznej, który szkoli z zakresu kosmetologii estetycznej kosmetologów i lekarzy od 2014 roku. Wielu najlepszych zabiegowców zaczynało w Alan Dąbrowski Academy – akademii, która działa nie tylko w Warszawie, ale i w Dublinie, w Manchesterze czy Palermo. Alan Dąbrowski jest zrzeszony z najlepszym brytyjskim stowarzyszeniem ITEC, który łączy w swych szeregach najlepszych specjalistów beauty z całego świata – po przejściu restrykcyjnych egzaminów. 

Przynależność do międzynarodowego towarzystwa ITEC oraz wolność od innych krajowych towarzystw i grup nie tylko pozwala nam wybierać najlepsze rozwiązania ze świata beauty, ale także uniknąć zobowiązań wynikających z powinowacenia koncernów z rynkowymi grupami i zrzeszeniami. Dzięki tej wolności możemy nieskrępowanie dobierać tylko te technologie, które służą i przynoszą efekty poszczególnym klientom. Dzięki tej filozofii możemy uniknąć generalizacji potrzeb i skupić się na indywidualizmie człowieka przychodzącego do nas spełnić określony cel zabiegowy.

W Alan Dąbrowski Clinic otoczymy troską całe Twoje ciało. Nasi kosmetolodzy wykonają najlepsze dla Ciebie zabiegi estetyczne. Nasi Lekarze dermatolodzy wyleczą choroby twojej skóry, chirurdzy zrobią to, co niemożliwe jest do zrobienia kosmetologią estetyczną, a atmosfera pełna otwartości ciepła i zaufania pozwoli Ci w najlepszym dla Ciebie czasie zamanifestować Twoje piękno wewnętrzne na zewnątrz. 

Ufam, że każdy człowiek – niezależnie od pochodzenia, wyznania, orientacji czy płci – nosi w sobie dzieło sztuki, które być może zechce opakować w piękny wizerunek zewnętrzny przy pomocy profesjonalnego zespołu pracującego w naszej pracowni.

Jako jedyni w Polsce, wycofani z ocen, wykonujemy zabiegi maskulinizacji i feminizacji twarzy. Alan Dąbrowski poznawał tajniki przemiany twarzy męskiej na damską i odwrotnie u najlepszych światowych specjalistów – m.in. w Iranie i Turcji.

Alan Dąbrowski Clinic oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, dermatologii klinicznej, chirurgii plastycznej i ginekologii estetycznej.

Alan Dąbrowski Clinic to 100 mkw. gabinetów, gdzie profesjonalny zespół zatroszczy się o całe Twoje ciało i twarz. Alan Dąbrowski Clinic to także przepiękny ogród w centrum Warszawy, gdzie możesz odetchnąć od zgiełku przy dobrej kawie i otwartych rozmowach, bez tabu.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...