Zabieg linerase warszawa

Skóra od 25 roku życia co rok traci około 1,5% kolagenu. Kolagen to włókno podporowe skóry odpowiadającego za jej jędrność i elastyczność. W wyniku atrofii kolagenu skóra wraz
z upływającym czasem staje się zwiotczała i coraz mniej jędrna. Zabieg Linerase z użyciem atekolagenu typu III, czyli dokładnie tego samego typu, jaki podpiera naszą skórę, jest rozwiązaniem na zanik kolagenu w skórze. Zabieg polega na iniekcji czystego – 100%
–atelokolagenu Linerase w optymalnej dawce 100 mg – w skórę. Linerase ma postać zmikronizowanego proszku, który po wymieszaniu z solą fizjologiczną (tuż przed zabiegiem) zyskuje płynną, łatwą do podania postać. Linerase inicjuje „procesy młodości” wewnątrz
naszej skóry, stymulując produkcję nowego zdrowego kolagenu, ujędrniając i napinając skórę oraz wypłycając zmarszczki. Zabieg można wykonać jednorazowo jako kolagenowy shot młodości lub wykonać serię 2–4 zabiegów – w zależności od kondycji skóry.

Wskazania do zabiegu linerase:

Z

Utrata jędrności skóry

Z

Zwiotczała skóra na twarzy, szyi i dłoniach

Z

kurze łapki, starzenie się okolicy oczu

Z

zmarszczki na szyi i dekolcie 

Z

Obręcze wenus na szyi 

Z

Pomarszczona skóra na dłoniach.

Z

Starzenie menopauzalne.

Z

Profilaktyka przeciwstarzeniowa

Z

Blizny potrądzikowe i zapalne.

Przebieg zabiegu:

Konsultacja wstępna – analiza i określenie celu zabiegowego, rozważenie wskazań i przeciwskazań do zabiegu linerase.

Pierwsza wizyta – zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa 15–45 minut, zależy od obszaru. Już po pierwszym wypełnieniu widoczne są efekty wymodelowania twarzy, odmłodzenia wyglądu, wypełnienia ust, redukcji wszelkich oznak starzenia się skóry.

Czy zabieg linerase jest bolesny?

Dolegliwości te są niewielkie, jednak miejsce zabiegowe znieczulamy za pomocą specjalnego kremu znieczulającego, który niweluje dolegliwości bólowe.

Ile trwa rekonwalescencja po zabiegu linerase?

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zaraz po nim klient może skupić się w pełni na swoich dalszych planach.

Przeciwwskazania do zabiegu linerase:

Z

Zabiegu linerase nie można wykonywać w okresie ciąży i karmienia piersią, podczas miesiączki bądź u osób zażywających aspirynę i leki przeciwzapalne.

Z

Z zabiegu wyklucza także epilepsja, porfiria, alergia, nowotwory, infekcje skórne, choroby autoimmunologiczne, nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...