Dermatologia Kliniczna

Z odpowiednim szacunkiem, z pełnią zrozumienia, w delikatny sposób wysłuchamy informacji o Twoim problemie. W zgodzie z najnowszą wiedzą i rozwiązaniami medycznymi zatroszczymy się o zdrowie Twojej skóry, włosów i paznokci. Nasi lekarze-dermatolodzy to praktycy z wieloletnim stażem, którzy pomogą ci przejść przez proces pożegnania Twego problemu. Wizyta w naszej klinice to nie tylko gwarancja bezpiecznego leczenia, ale to także możliwość wykonania odpowiednich zabiegów kosmetologicznych wspierających leczenie zlecone przez lekarza.

W ramach chirurgii plastycznej oferujemy m.in.

Z

konsultacje z zakresu dermatologii klinicznej

Z

dermatoskopię – badanie zmian skórnych

Z

diagnostykę alergii skórnych

Z

diagnostykę chorób włosów

Z

leczenie nadpotliwości

Z

leczenie łysienia plackowatego

Z

leczenie łysienia androgenicznego

Z

leczenie trądziku

Z

usuwanie zmian skórnych

Z

zamykanie naczynek krwionośnych i leczenie rumienia

Z

leczenie grzybicy skóry i paznokci

Zadzwoń i umów się na konsultację.

Nasi konsultaci dobiorą najlepszy termin dla Ciebie.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...