Zespół

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Izabela Lipska 

Trener biznesowy i manager  z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka stosunków międzynarodowych oraz podyplomowej szkoły kosmetycznej. Łatwość budowania trwałych relacji i umiejętność motywowania zespołu oraz naturalna charyzma lidera powodują, że jako manager nie boi się podejmowania odważnych decyzji, które przekuwa w biznesowy sukces. Jeśli chodzi o jakość i najwyższe standardy pracy Dyrektor Akademii nie uznaje kompromisów. Szacunek do klientów, najlepsze dostępne rozwiązania, wyszkoleni zabiegowcy i szczęśliwi ludzie tworzący atmosferę to podstawowe wartości, które wdraża w codzienność Alan Dąbrowski Clinic.

Eliza Walczak

Dyplomowany kosmetolog, trener kliniczny, specjalistka od zabiegów z zakresu mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, technik wypełnień kwasem hialuronowym oraz nici pdo i cog. Z Alanem Dąbrowskim związana od wielu lat.  Ogromna uważność, empatia i zdecydowanie pozwalają osiągać najlepsze wyniki zabiegowe.

Karolina Bonus

Dyplomowany Kosmetolog. Od 2006 roku zawodowo związana z najlepszymi salonami i instytucjami szkoleniowymi w Polsce. Specjalistka z zakresu kosmetyki białej, laseroterapii. lipolizy iniekcyjnej oraz mezoterapii igłowej. W Klinice wykonuje  kontynuacje terapii dermatologicznych, zaleconych przez dermatologa, zabiegi dermokosmetyczne oraz peelingi medyczne.

Mariola Sielatycka

Fryzjer i trycholog od 40 lat związana z branżą fryzjerską. W klinice wykonuje fryzjerskie terapie trychologiczne: peelingi skóry głowy, sonoforezę, darsonval oraz botox regenerujący włosy i trychologiczną regeneracje włosów. Specjalistka w przedłużaniu włosów.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...