Medycyna estetyczna

Jedyną pewną rzeczną obecnych czasów jest zmienność. Trudno jest zaplanować kolejny dzień, tydzień, rok. Jest to dobry czas do zwrócenia się ku swojemu wnętrzu, ku temu, co we mnie jest dobre, co wewnątrz jest pewne w czasie, gdy świat zewnętrzny jest zmienny. Nawet najpyszniejsze ciasto, niewyeksponowane lub zapakowane w złe opakowanie, nie będzie mogło być odkryte przez drugiego człowieka, bo zostanie niezauważone, przewinie się gdzieś w kołowrotku zmian. Często też jeden defekt, naczynka, garb na nosie, zmarszczki na twarzy, powodują to, że pomimo ogromnej wiedzy merytorycznej, wysokich wartości, nasza samoocena spada. Tym właśnie zajmuje się kosmetologia estetyczna, jej celem jest poprawa wizerunku zewnętrznego w taki sposób, aby wyeksponować wewnętrzne bogactwo.

Każdy człowiek, pracuje na swoją markę osobistą, sprzedaje czy klientom, czy współpracownikom w korporacji swoje umiejętności. Badania wskazują na to, że ponad 85% decyzji o zatrudnieniu lub awansie zawodowym kierowana jest nie merytoryką, a dobrym „zewnętrzem”. Ten dział jest dla osób, które chcą zadbać o pierwszą wizytówkę, jaką dajemy światu – Twarz. Na podstawie pierwszego wrażenia ludzie często podejmują długoterminowe decyzje związane z naszymi losami: pracą, znajomością, przyjaźniami. Dbając o swoją twarz, tworząc ją promienną, zdrową, pozbawioną defektów, masz realny wpływ na to, jak odbiera Cię świat zewnętrzny.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno zabiegi z grupy tak zwanych inwazyjnych, jak i te, które za pomocą technologii high-tech w przyjemny i nieinwazyjny sposób zregenerują twoją skórę i podkreślą atuty urody. Szkoląc kosmetologów i lekarzy, zweryfikowałem skuteczność produktów i marek. W mojej klinice wyselekcjonowałem tylko te zabiegi, które przeszły restrykcyjne badania naukowe, są bezpieczne i skuteczne. Nie reagujemy na lobbowane nagrody, reagujemy na to, co przynosi najlepsze efekty dla naszych podopiecznych. Wybierz odpowiedni zabieg dla siebie, a podczas konsultacji sprawdzimy, jak wiele może dla Ciebie zrobić.

Do zobaczenia w Alan Dąbrowski Clinic.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.