Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna to dział medycyny zajmujący się korektą estetyczną zarówno twarzy, jak i ciała. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w naszej klinice wykonują eksperci z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio. Specjaliści pracujący w naszej klinice wykonują swoją pracę, wykorzystując najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania zabiegowe. Ponadto opracowaliśmy szereg zabiegów wspomagających rekonwalescencję po operacjach plastycznych. Nasi doktorzy to nie tylko doświadczeni praktycy, ale także osoby rozkochane w pięknie i w drugim człowieku. Operacje plastyczne w naszej klinice to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i najlepszych rezultatów. To także pełna opieka pozabiegowa.

W ramach chirurgii plastycznej oferujemy m.in.

Z

plastykę powiek górnych i dolnych

Z

usunięcie poduszek bichata (wyszczuplenie policzków)

Z

lifting brwii

Z

lifting twarzy i szyi

Z

lipotransfer

Z

leczenie ginekomastii

Z

liplift

Z

wszczepienie implantu brody

Z

plastykę blizn

Z

plastykę uszu

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...