Laseroterapia

Zabiegi laseroterapii to bez wątpienia najnowocześniejsze zabiegi kosmetologii estetycznej, które pozwalają na skuteczną, szybką i nieinwazyjną lub minimalnie inwazyjną walkę z niezliczonej ilości problemów estetycznych. Po zabiegi laseroterapii sięgamy zarówno wtedy, kiedy chcemy usunąć niechciany tatuaż, odmłodzić lub ujędrnić skórę, wymodelować sylwetkę, jak i wtedy, gdy celem terapii laserowej jest pozbycie się zbędnego owłosienia, blizn, znamion skórnych, przebarwień czy zmian naczyniowych.

Laseroterapia zyskuje sobie tak wielką popularność przede wszystkim z powodu bardzo wysokiej skuteczności, stosunkowo małej inwazyjności i możliwości uzyskania długotrwałych efektów. Laseroterapia to praca światłem o konkretnej długości fali. Światło lasera, w zależności od częstotliwości fali, jaką wykorzystuje urządzenie, pomaga uzyskać efekty terapeutyczne w danym wskazaniu. Alan Dąbrowski Clinic to miejsce, które bierze współodpowiedzialność za otaczający świat, dlatego nie wprowadzamy co sezon nowej „super” maszyny, ponieważ wiemy jaką rolę dla środowiska odgrywa kolejna porcja plastików i wymiany takich urządzeń. Nie wprowadzamy także hobbystycznie promowanych marek. Zawsze czekam z cierpliwością na wyniki badań, które potwierdzają bezpieczeństwo i skuteczność danego urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz tylko te zabiegi, które uznaliśmy za skuteczne i bezpieczne w długoterminowym stosowaniu. Po więcej informacji na temat poszczególnych wskazań i zabiegów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą laseroterapii.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...