Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym

Współczesne preparaty oraz nowoczesne techniki zabiegowe przywiezione przez Alana Dąbrowskiego z całego świata pozwalają nam na to, aby Twój zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie był standardowym szablonowym odtwórstwem, a wykrojonym i zaprojektowanym oraz dopasowanym do kształtu Twojej twarzy procesem twórczym.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym pozwala nam wykonturować, zarysować, nadać objętości wargom, a także odmłodzić całą okolicę ust. Zabieg modelowania ust to także możliwość zmiany ust na takie w stylu rosyjskim czy tzw. baby doll lips. Natomiast zabieg powiększania ust metodą dr Garunowej pozwala na wywinięcie ust na płasko. Alan Dąbrowski szkoli lekarzy i kosmetologów od 2015 roku, jednocześnie cały czas praktykuje, pracując jako zabiegowiec – co jest wyznacznikiem nie tylko precyzyjnej techniki, ale i satysfakcjonujących rezultatów zabiegu.

Oprócz oczekiwanego kształtu ust, po zabiegu usta są nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Zabieg wypełnienia ust powoduje, że zmarszczki dookoła ust są rozprostowane, dzięki czemu cała okolica ust zostaje odmłodzona.

Efekty zabiegu powiększania ust:

Z

zwiększenie objętości (augmentacja) czerwieni wargowej

Z

modelowanie konturu ust

Z

podniesienie kącików

Z

wypłycenia zmarszczek palacza / pin codu

Z

wypełnienie zmarszczek w okół ust

Przebieg zabiegu powiększania ust:

Konsultacja wstępna – analiza i określenie celu zabiegowego, rozważenie wskazań i przeciwskazań do zabiegu kwasu hialuronowego.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około 15-45 minut. Już po pierwszym wypełnieniu widoczne są efekty wymodelowania, wypełnienia ust, redukcji zmarszczek wokół ust.

Konsultacja pozabiegowa – kosmetolog ocenia efekty i informuje o zaleceniach pozabiegowych.

Przeciwwskazania:

Z

Ciąża i karmienie piersią

Z

Problemy skórne typu zapalnego i/lub infekcje (trądzik, opryszczka itd.)

Z

Skłonności do blizn przerostowych (keloidów)

Z

Choroby układu immunologicznego

Z

Immunoterapia

Z

Nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Działania niepożądane:

Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Pytania do zabiegu:

Czy zabieg powiększania ust jest bolesny?
Nieprzyjemne dolegliwości minimalizujemy za pomocą kremu znieczulającego.

Kiedy widoczne są rezultaty?
Rezultaty wykonanego zabiegu widoczne są niemal natychmiast, jednak kwas hialuronowy przez swoje higroskopijne właściwości modeluje się w tkankach do około 2 tygodni. Po zabiegu mogą pojawić się delikatne siniaki i obrzęki.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...