Black doll pell

Laserowy peeling węglowy znany jest jako hollywoodzki black doll peel. Zabieg black doll peel dzięki małej inwazyjności i fenomenalnym efektom jest hitem zabiegowym już od kilku sezonów. Zabieg węglowego peelingu laserowego jest w top 10 zabiegach wykonywanych w Hollywood. A to świadczy nie tylko o dobrych wynikach zabiegowych, ale także o wysokim bezpieczeństwie. 

Zabieg black doll peel w Alan Dąbrowski Cilnic wykonywany jest przy użyciu wysokoenergetycznego lasera neodymowo-yagowego (Nd:Yag). Zabieg polega na laserowym naświetleniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem CPY.

 

Na czym polega zabieg?

Na oczyszczoną skórę kosmetolog nakłada maskę z węgla aktywnego, specjalną pod zabieg black doll peel. Węgiel aktywny CPY przyciąga i wchłania toksyny, nadmiarowe sebum oraz zrogowaciały naskórek. Wykazuje także właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące, ale także rozjaśniające. Wykorzystanie promienia laserowego podczas peelingu węglowego wzmacnia właściwości oczyszczające węgla. Cząsteczki węgla z maski CPY głęboko wnikają w najdrobniejsze nierówności, ujścia gruczołów łojowych, zagłębienia i pory skóry, po czym absorbują energię światła laserowego, powodując mikroeksplozję. W następstwie tego zjawiska złuszczona zostaje zewnętrzna warstwa naskórka wraz z jego niedoskonałościami. Skóra już po pierwszym zabiegu staje się oczyszczona, pory są wyraźnie zmniejszone, koloryt skóry ujednolica się. Wydzielanie sebum zostaje ustabilizowane na dłużej. Po zabiegu widocznie zmniejsza się stan zapalny przy trądziku. 

Peeling węglowy jest nie tylko zabiegiem głęboko oczyszczającym. Stosowana w Carbon Peel & Tatoo Laser podczerwień stymuluje komórki do wytwarzania nowych prawidłowych włókien kolagenowych, nadających skórze gęstość i jędrność. Wiadomo, że właściwości fizyczne i chemiczne kolagenu zmieniają się bardzo wyraźnie wskutek starzenia. Objawami tego jest pojawienie się zmarszczek, a także suchość skóry oraz utrata jej jędrności i sprężystości. Laserowa stymulacja kolagenu wpływa na spowolnienie procesu starzenia skóry, pobudzając komórki do odbudowy. Zabieg rekomendowany jest więc również dla osób dojrzałych, których skóra wymaga stymulacji oraz pobudzenia procesów naprawczych.

Wskazania do laserowego peelingu węglowego

Z

poszarzała cera

Z

skóra tłusta

Z

rozszerzone pory

Z

duża obecność zaskórników otwartych i zamkniętych

Z

nadmierne wydzielanie sebum

Z

drobne zmarszczki

Z

trądzik, krostki, grudki

Z

utrata jędrności skóry

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, nie wymaga znieczulenia. Można odczuwać coś w rodzaju lekkich uszczypnięć, jednak odczucia zależą od osobniczej wrażliwości na ból.

Seria zabiegowa

Zabieg można wykonać jako rewitalizacje i głębokie oczyszczenie skóry jednorazowo w formie zabiegu bankietowego lub w serii 4-5 zabiegów raz w miesiącu.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...