Zabieg falami radiowymi na cellulit

Cellulit to problem, który dotyka ogromną część kobiet – u wielu z nich powodując kompleksy. Kosmetologia XXI wieku pozwala nam na skuteczną walkę z tym, co przeszkadza nam w akceptacji siebie. Zabieg falami radiowymi w redukcji cellulitu uznawany jest za jedną z najlepszych terapii – obok mezoterapii igłowej – na to schorzenie.

Zabieg łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego. Lecznicze działanie odbywa się dzięki temu w skórze głębokiej, nie jej powierzchni, co jest kluczem do skuteczności. Fale docierające w głąb skóry wywołują zwiększenie cyrkulacji krwi, natychmiastowe spulchnienie i blask skóry. Wyniki widać już po jednym zabiegu.

Na czym polega zabieg?

Zabieg falami radiowymi na cellulit polega na masażu obszaru dotkniętego problemem specjalną głowicą emitująca fale radiowe. Podczas zabiegu odczuwalne jest ciepło i ruch głowicy na skórze – odczucie masażu.

Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło. RF jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym, nie wymaga znieczulenia. Ma charakter relaksujący, zdarza się, że pacjent zasypia podczas zabiegu.

Rekonwalescencja po zabiegu RF:

Zabieg nie pozostawia po sobie żadnego skutków ubocznych. Po zabiegu pozostają jedynie skutki – pozytywne – działania RF. Klient może od razu wrócić do codziennych czynności.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...