Zabieg mezoterapii igłowej

Zabieg mezoterapii igłowej istnieje na rynku od lat 70. Obecnie uznawana jest za jedną z najlepszych terapii pomocnych w wielu problemach zarówno skóry twarzy, ciała, jak i włosów. Zabieg mezoterapii igłowej pozwala nam na dostarczenie odpowiednio dobranych – podczas profesjonalnej konsultacji – substancji odżywczych do głębszych warstw skóry, do których substancje odżywcze nie dostaną się za pomocą innych metod. Pierwiastki wprowadzone w tkankę metodą mezoterapii mogą również usprawniać mikrokrążenie i poprawiać metabolizm komórek. Te właściwości wykorzystuje się w profilaktyce łysienia oraz w programach redukcji cellulitu. Dzięki temu klienci decydujący na zabieg mezoterapii igłowej w Alan Dąbrowski Clinic stają się jej natychmiastowymi zwolennikami. 

Wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej: 

Z

zmarszczki

Z

cellulit

Z

łysienie

Z

blizny

Z

przesuszona skóra

Z

potrzeba odświeżenia i zwiększenia napięcia skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni

Z

skóra ze skutkami nadmiernej ekspozycji słonecznej

Z

cienka, zniszczona skóra

Z

odwodniona, zmęczona skóra

Z

matowa, pozbawiona blasku cera

Z

przebarwienia, nierówny koloryt

Z

podtrzymanie efektów wypełnienia zmarszczek i zabiegu miękkiego liftingu dermatologicznego

Z

otyłość

Z

zwiotczenia

Z

starzenie się skóry

Z

rozstępy

Z

utrata włosów

Z

melazma (ostuda)

Na czym polega zabieg?

Zabieg mezoterapii igłowej w Alan Dąbrowski Clinic polega na dostarczeniu do skóry właściwej takich substancji odżywczych jak: kwasu hialuronowego, witamin, peptydów czy indywidualnie dobranych koktajli multiwitaminowych. Zabieg mezoterapii igłowej wykonywany jest za pomocą cienkiej igły i strzykawki lub kaniuli i strzykawki, w zależności od oczekiwanych efektów.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest minimalnie bolesny, zależy od progu bólu pacjenta – niektórzy nie odczuwają nic, inni czują lekkie szczypanie, ukłucia. Jednak dolegliwości bólowe minimalizowane są za pomocą profesjonalnego kremu znieczulającego.

Rekonwalescencja

Kuracja zabiegiem mezoterapii igłowej praktycznie nie wymaga rekonwalescencji. Mogą wystąpić objawy takie jak: zaczerwienienie, obrzęk i zasinienia, które mijają samoistnie. W tym okresie, żeby złagodzić dolegliwości, można wykonywać naświetlania lampą LED lub używać produktów kojąco-łagodzących. 

Efekty:

Z

rewitalizacja skóry

Z

błyskawiczna poprawa nawilżenia

Z

poprawa elastyczności i napięcia

Z

spłycenie drobnych zmarszczek

Z

dodanie skórze blasku i odmłodzenie

Z

likwidacja cellulitu

Z

redukcja tkanki tłuszczowej

Z

zatrzymanie i odwrócenie łysienia

Z

pobudzenie wzrostu włosów

Przebieg zabiegu:

Konsultacja wstępna z kosmetologiem: omówienie oczekiwań i celu terapii, omówienie wskazań i przeciwwskazań do zabiegu oraz możliwych realnych rezultatów.

Zabieg: kosmetolog, po wykluczeniu przeciwwskazań i kwalifikacji do zabiegu, uzyskuje zgodę na zabieg. Zabieg wykonywany jest najlepiej dobranym do danej skóry koktajlem substancji odżywczych.

Wizyta kontrolna: omówienie efektów, kontynuacja terapii.

Jeśli masz dodatkowe pytania bądź chciałbyś umówić się na zabieg, nasi konsultanci z chęcią zaopiekują się Tobą i umówią najlepszy dla Ciebie termin.

Schemat terapii

W zależności od okolicy na ciele zabieg trwa w granicach 20–40 minut. Najlepszy rezultat osiągniemy wykonując serię zabiegów – liczba zabiegów uzgadniana jest podczas profesjonalnej konsultacji.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...