Zabieg osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe (PRP) pozyskiwane jest ze świeżej krwi pacjenta. Komórki macierzyste zawarte w osoczu bogatopłytkowym stanowią populację komórek o bardzo zróżnicowanym potencjale biologicznym i zdolnościach różnicowania się w kierunku różnych tkanek.

Zabieg osocza bogatopłytkowego przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie naturalne efekty, a także tych, którzy z powodu alergii nie mogą pozwolić sobie na podstawowe zabiegi kosmetologii estetycznej. Zabieg osocza bogatopłytkowego uznawany jest za jeden z najlepszych zabiegów na zwiotczałą skórę szyi i dekoltu.

Wskazania do zabiegu:

Z

regeneracja skóry, szyi i dekoltu

Z

regeneracja skóry po zabiegach chirurgicznych

Z

wypadanie włosów

Z

blizny i przebarwienia

Z

zwiotczała i ścieńczała skóra

Przeciwwskazania:

Z

cukrzyca

Z

stany ropne i zapalne skóry

Z

opryszczka

Z

ciąża i karmienie piersią

Po zabiegu osocza bogatopłytkowego skóra uzyskuje:

Z

witalność (wygląda młodziej)

Z

gęstość i napięcie

Z

poprawę faktury i kolorytu

Z

regenerację i prawidłowe odżywienie

Przebieg zabiegu osocza bogatopłytkowego:

Konsultacja wstępna – analiza i określenie celu zabiegowego, rozważenie wskazań i przeciwwskazań do zabiegu osocza bogatopłytkowego.

Pierwsza wizyta – zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około 45–60 minut. Pacjentowi krew pobiera pielęgniarka lub analityk medyczny, do certyfikowanych probówek. Krew poddawana jest procesowi separacji osocza. Uzyskane osocze wstrzykuje się w ustalone obszary.

Konsultacja pozabiegowa – kosmetolog ocenia efekty i informuje o zaleceniach pozabiegowych.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...