Zabieg Rystelane Skinboosters

Wszystkie główne procesy regeneracji zachodzą na poziomie skóry właściwiej. Odpowiednie nawodnienie tkanek to podstawa, dla dobrych procesów,  dlatego warto pomyśleć o Restylane Skinboosters. Restylane Skinboosters jest to nowa klasa kwasu hialuronowego. Preparat pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu typu I oraz elastyny. To oznacza młodszy i bardziej promienny wygląd skóry twarzy, wygładzenie, wypłaszczenie zmarszczek. Skóra po zabiegu Restylane Skinboosters jakiś czas się regeneruje, a w trakcie tej
regeneracji powstaje właśnie kolagen i elastyna. Pierwsze efekty widać natychmiast – naskórek jest bardziej promienny i gładszy. Efekty właściwe widać jednak po 3–4 tygodniach.
Preparaty Restylane Skinboosters można stosować do rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie w obszarach „trudnych” do rewitalizacji: skóra wokół oczu, okolice ust, skóra szyi, dekolt, piersi, brzuch, grzbiety rąk, wewnętrzna strona ud, skóra ramion.
Zabieg Restylane Skinboosters w Alan Dąbrowski Cilnic można wykonać jednorazowo jako pojedyncze wzmocnienie. Aby optymalnie i długotrwale nawilżyć skórę, kuracja Restylane składać się powinna z 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych.

Alan Dąbrowski

Kosmetolog, trycholog, Absolwent irlandzkiego the Galligan Beauty College, certyfikowanego przez dwie największe na świecie organizacje beauty CIBITAC i ITEC. Międzynarodowy trener z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej akredytowany przez rządową brytyjską organizację beauty ITEC. Wykładowca akademicki, założyciel i główny trener placówki szkoleniowej „Alan Dąbrowski Academy” z czterema filiami: w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Palermo.

Właściciel pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Design w centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej. W swoim zawodowym dorobku ma współpracę z magazynami naukowymi i lifestyle’owymi, osobami publicznymi oraz teatrami i instytucjami kultury.

Twórca platform edukacyjnych beauty: www.blog-kosmetyczny.pl i Plastic Tube by Alan Dąbrowski na YT.

Laureat nagrody HIT ROKU magazynu „Gentleman” w kategorii „Innowacje w kosmetyce”.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...