Zabieg profhilo

Profhilo zwany jest molekułą młodości. Profhilo to mocno stężone cząsteczki kwasu hialuronowego, które po implantacji pozwalają uzyskać efekt wodnego liftingu, czyli bardzo naturalnego uniesienia owalu twarzy. Zabieg Profilo jest idealnym zabiegiem dla osób, które chcą uzyskać efekt liftingu, nawilżenia i odmłodzenia twarzy bez zmiany jej naturalnych rysów. 

Zabieg polega na wstrzyknięciu w pięć specjalnie określonych anatomicznie punktów BAP małych dawek specjalnie stabilizowanego kwasu hialuronowego. Dla optymalnych i długoterminowych efektów, zabieg należ powtórzyć po miesiącu.

 

Wskazania do zabiegu profhilo: 

Z

odmłodzenie twarzy

Z

korekta bruzd i zmarszczek

Z

usunięcie „chomików”

Z

poprawa owalu twarzy

Z

przywraca utracony kontur

Z

nadaje biorewolumetrię

Z

napina skórę

Przebieg zabiegu profhilo:

Konsultacja wstępna – analiza i określenie celu zabiegowego, rozważenie wskazań i przeciwwskazań do zabiegu kwasu hialuronowego.

Pierwsza wizyta – zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około 45–60 minut. Pacjentowi krew pobiera pielęgniarka lub analityk medyczny, do certyfikowanych probówek.

Konsultacja pozabiegowa – kosmetolog ocenia efekty i informuje o zaleceniach pozabiegowych.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Z

problemy skórne typu zapalnego i/lub infekcje (trądzik, opryszczka…)

Z

ciąża i karmienie piersią

Z

skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby układu immunologicznego, immunoterapia

Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Czy zabieg plasma filler boli?

Po zabiegu można odrazu wróćić do codziennych czynnośći. Mogą pojawić się drobne siniaki, które można przykryć makijażem

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zabieg nalezy powtórzyć po miesiącu, pierwsze efekty widoczne są natychmiast jednak pełen efekt liftingu uzyskujemy do dwóch tygodni po zabiegu. Efekty zabiegowe utrzymują się do 12 miesięcy.

Dołacz do grona naszych klientów

 

 

 

 

Klienci nas polecają

Alan Dąbrowski to mistrz w swoim fachu, a że jestem cykorem, to nie oddam mojej buzi byle komu. Alanowi ufam na maksa, a moja twarz odzyskała blask.

Monika Szałek

Fotograf

To magiczne miejsce z profesjonalnym i sympatycznym zespołem. Klinika zadba o wasze piękno w taki sposób, abyście tak jak i ja byli zadowoleni.

Paulina Świerkowska

HR Manager

U nas najważniejszy jesteś ty i twoje potrzeby...